Uncategorized

EZEK lesznek a Halloween-i alkotások!

🧙‍♀️Figyelem kis boszik és szellemek szülei!👻

🩷Eljött az idő, hogy előkerüljenek az ecsetek, ceruzák, hogy rémisztően cuki alkotások készüljenek a CsorbaAnita Stúdióban! Két nap móka és varázslat - szeretettel várunk minden 6-14 éves korú gyermeket október 27-én és 28-én két napos, félelmetesen jó alkotótáborunkba. Most beleleshetsz, milyen alkotások várnak a résztvevőkre - és ha tudod, hogy gyermeked örömmel készítené el ezeket, foglaljátok le még időben a helyeteket a programok után található gombra kattintva. 🥁Éééés akkor döbpergés, lerántjuk a leplet néhány Halloweeni alkotásról:

👻Készítünk cuki szellemes párnát, amit elkészíteni, és később használni is élmény lesz

🧉Egy kis időre átalakul a Stúdió boszorkánykonyhává: üstben készítjük a Halloweeni slime-ot

🦴Múmiakészítő versennyel fokozzuk az izgalmakat - az alkotások között a játékok és a nevetés is helyet kap

🎃Művészi tökalkotásba fogunk - hogyan alkotná meg Picasso, Dalí vagy Warhol a Halloween kedvencét? Megmutatjuk a résztvevőknek!

🍭Nasival is készülünk, de vigyázat, a klasszikusok helyett ehető, zöld ujjak és Halloweeni rágcsák várnak majd csodaszép, és persze rémisztően kidekorált Stúdiónk falai között. 🙈 

A kis szellemek és a boszik helyét a gombra kattintva tudjátok lefoglalni:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük